Program partnerski “Poleć znajomym” ?

Poznaj historię naszej klientki, Eweliny z Warszawy, która miała problem z brakiem kasy na zakup akcesoriów dla pasjonatów stylizacji paznokci, ale rozwiązała go za pomocą naszego Programu partnerskiego “Poleć znajomym”.

O tym, że istnieje takie rozwiązanie jak Program partnerski “Poleć znajomym” dowiedziała się od swojej koleżanki Karoliny, która poleciła jej nasz zestaw pędzli dla początkujących. Pomyślała: “dlaczego nie, mają fajne produkty, szczególnie dla początkujących stylistek”. Widziała, że na grupie dla stylistek paznokci dziewczyny pytały o dobry pędzelek do akwareli. Długo się nie zastanawiając skopiowała link pod produktem i wstawiła go na grupie. Jakież było jej zdziwienie, gdy po 30 min na jej koncie partnerskim pojawiło się 5 kuponów o łącznej wartości 14 zł.

Oto co zyskała Ewelina angażując się w Program partnerski “Poleć znajomym”
✔️ możliwość uzyskania kuponu o wartości 10% każdego zakupu dokonanego przez osobę, której wysłała link z produktem
✔️ w ciągu 3 dni zebrała kupony warte prawie 150 zł, dzięki czemu zamówiła w sklepie Naaily zestaw kart treningowych i szkolenia za darmo
✔️ wciąż poleca produkty Naaily i już prawie uzbierała kupony, aby zamówić za darmo wymarzoną “Grażynkę”, naszą silikonową dłoń treningową

Jak działa Program partnerski “Poleć znajomym”? Zobacz poniżej jakie to proste.

Za każdy zakup ?? dokonany z Twojego polecenia, dostaniesz kupon o wartości 10% tego zakupu. Kupony możesz sumować i wykorzystać do zakupu dowolnego produktu na naszej stronie. Zacznij już teraz polecać nasze produkty, udostępniając link polecający znajomym w mailu, Messenger, Instagram Direct lub w grupach w mediach społecznościowych np. na Facebooku. 

Program partnerski znajdziesz w zakładce “Poleć znajomym” po zalogowaniu się do konta. Możesz dostać się do swojego konta klikając ikonkę konta znajdującą się w górnej – prawej części strony.

Aby polecić konkretny produkt odnajdź go w sklepie Naaily ? https://naaily.com/sklep/. Wejdź w opis produktu, pod zdjęciem znajdują się zakładki, kliknij “Poleć znajomym”. 

Znajduje się tam Twój link polecający dla danego produktu. Skopiuj ten link i prześlij osobie zainteresowanej produktem. 

Po dokonaniu zakupu z polecenia na Twoje konto programu polecającego wpadnie kupon o wartości 10% dokonanych zakupów. Wszystkie kupony znajdziesz na swoim koncie w zakładce “Poleć znajomym”.

I to wszystko. Polecaj i ciesz się kuponami, które możesz wymieniać na nasze produkty ❤️❤️❤️