Szkolenie VOD Emotikonails

Witaj w akademii Naaily, w świecie niezliczonych inspiracji i solidnej dawki wiedzy!

Czy chciałabyś się nauczyć modnych i efektownych zdobień? Myślę, że na pewno. Przygotowaliśmy zatem dla Ciebie wyjątkowe szkolenie online, czyli materiał video w rozdzielczości fullHD, który możesz odtwarzać w dowolnej chwili na swoim smartfonie, tablecie czy komputerze, możesz je zatrzymywać, cofać, przewijać. Co powoduje, że szkolenie VOD Emotikonails jest wyjątkowe? Poznaj listę zapierających dech w piersi korzyści:

✅ przede wszystkim nauczysz się perfekcyjnie malować emotikony,

✅ dowiesz się jak zrobić szkic – ważne jest umiejscowienie malunku na paznokciu,

✅ poznasz zasady malowania metodą micropainting lakierami hybrydowymi,

✅ poznasz 3 metody cieniowania hybrydami,

✅ poznasz sekrety malowania “od ogółu do szczegółu”, czyli kolejność malowania elementów zdobienia,

✅ po ukończeniu wszystkich lekcji wygenerujesz imienny certyfikat,

✅ zapłacisz jednorazowo, a w zamian otrzymasz bezterminowy dostęp do zakupionego szkoleń na naszej nowoczesnej platformie, dzięki czemu możesz uczyć się gdzie i kiedy chcesz.

✅ oszczędzisz kilkaset złotych nie wydając pieniędzy na drogie szkolenie stacjonarne

Co znajdziesz w szkoleniu VOD Emotikonails? Szkolenie składa się 3 lekcji w formie wysokiej jakości nagrania video (łącznie około 1,5 godz), które możesz odtwarzać w dowolnej chwili na swoim smartfonie, tablecie czy komputerze, możesz je zatrzymywać, cofać, przewijać. W każdej z lekcji poznasz sposób na namalowanie innej emotki. Dodatkowo otrzymasz plik pdf z listą użytych produktów podczas szkolenia.

Szkolenie Emotikonails kosztuje tylko 39 zł i możesz je kupić kilkając? przycisk poniżej.

Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych. Szkolenia przygotowała i nagrała dla Ciebie Magda Majkrzak – jedna z najlepszych i najbardziej kompetentnych instruktorek stylizacji paznokci w Polsce. Przygotowane przez nią materiały szkoleniowe powstały na bazie doświadczenia z ponad 12 letniej pracy z kursantami. Magda znakomicie przygotowuje do zawodu stylisty paznokci początkujących, jak również pomaga w doskonaleniu umiejętności tych bardziej doświadczonych. 

Autorytet ekspercki Magdy jest doceniany w branży. Jest autorką licznych artykułów i wypowiedzi w prasie branżowej takiej jak PaznokcieNails Trendy czy Beauty Forum. Występowała w roli prelegentki na wielu pokazach, wykładach i kongresach. Jest zapraszana jako juror podczas najważniejszych konkursów stylizacji paznokci. Jest wielokrotnie nagradzaną laureatką różnych konkursów i medalistką mistrzostw Nail Design.

Wiedza przekazywana w szkoleniach jest naprawdę wartościowa i przekazywana w przystępny sposób, tak abyś już po szkoleniu mogła tworzyć piękne i nietuzinkowe zdobienia. Przeczytaj opinie kursantów o szkoleniach prowadzonych przez Magdę!

Za szkolenie możesz zapłacić w wygodny dla Ciebie sposób. Po wybraniu opcji Przelewy24, BLIK, PayPal, natychmiast otrzymujesz bezterminowy dostęp do szkolenia.