Czym jest Naaily?

Hej!  To ja stworzyłam dla Was to miejsce.

Profesjonalną stylizacją paznokci zajmuję się od 2008 roku. Pierwsze szkolenia poprowadziłam ponad 10 lat temu- był to dla mnie przełomowy moment, w którym zrozumiałam że dzielenie się wiedzą z kursantami oraz obserwowanie, jak się rozwijają, sprawia mi największą radość.
Przez trwającą ponad dekadę, przygodę ze stylizacją paznokci:

– opracowałam własny program szkoleniowy,
– stworzyłam unikatową metodę malowania akwarelą: AquaStroke
– napisałam mnóstwo publikacji do czasopism branżowych,
– stawałam na podium mistrzostw, a w późniejszym czasie wielokrotnie byłam ich jurorem
– poprowadziłam wiele warsztatów, pokazów i wykładów,
– wykreowałam jedną z polskich marek produktów do stylizacji paznokci
– zaprojektowałam akcesoria użytkowe dla stylistów paznokci
– wypuściłam spod swoich skrzydeł wielu dobrych stylistów oraz instruktorów, z czego jestem najbardziej dumna.

Jak to się zaczęło?

Uwaga, może to zabrzmieć banalnie… Pasjonuję się stylizacją paznokci od kiedy pamiętam!
Początkowo sądziłam, że ze wszystkim poradzę sobie sama…Taka typowa „ Zosia Samosia”.
Szybko jednak zrozumiałam, że bez merytorycznej wiedzy daleko nie zajdę. Niestety, w momencie kiedy zaczynałam, profesjonalnych szkoleń było niewiele- jednak nawet to nie było dla mnie przeszkodą. Przemierzałam niejednokrotnie setki kilometrów, a apetyt na wiedzę rósł ze szkolenia na szkolenie.

Czy było łatwo?

Oczywiście! …że NIE. Ale kto powiedział, że ma być łatwo?
Po każdym szkoleniu na jakim byłam, potrzebny był trening dla utrwalenia zdobytej wiedzy. Niestety nie zawsze znajdowałam na to czas od razu po szkoleniu, a może raczej… zawsze znajdowała się jakaś wymówka: od pogody po standardowe „ nie chce mi się”, a wiedza szybko ulatywała z głowy.

Nie popełniaj moich błędów!

Obecnie dostęp do profesjonalnej i rzetelnej wiedzy jest na wyciągnięcie ręki. Forma nauki online, czy to bezpłatnie, czy też płatnie- jest dla Ciebie otwartą furtką do wejścia na wyższy poziom Twoich umiejętności! Ja dawniej takiej możliwości nie miałam, a wyjazdy na szkolenia pochłaniały nie tylko mnóstwo czasu, ale i pieniędzy.

Największy problem jednak tkwił w częstotliwości wykonywanych przeze mnie treningów, naturalnym procesie zapominania świeżo zdobytej wiedzy oraz niewystarczającej w tym wszystkim roli odręcznych notatek.. Katastrofa.
To miejsce zaprojektowałam w taki sposób, by jeszcze bardziej ułatwić Ci dostęp do wiedzy bezpłatnej, a do moich szkoleń online w wersji płatnej dostaniesz nielimitowany dostęp– odtwarzaj kiedy chcesz i ile chcesz! Gdybym ja miała taką możliwość, zapewne uniknęłabym niezliczonej ilości porażek i oszczędziłabym nerwy, a swoją energię mogłabym spożytkować na spokojny rozwój umiejętności.
Korzystając również ze swojego doświadczenia i miliarda pomysłów, zaprojektowałam dla Ciebie fantastyczne, ułatwiające pracę, akcesoria.  


Daję Ci dziś dostęp do różnych możliwości rozwoju Twojej kariery zawodowej..
Jaka jest Twoja wymówka?

Trzymam za Ciebie kciuki!