Gel-Xpress | metoda „Soft Gel Tips”

Czym jest metoda „Soft Gel Tips” ?

Metoda „Soft Gel Tips” występuje pod różnymi nazwami, jak np. Flexi Tips, GelX tips, Press on Nails. Jest to nic innego, jak przedłużenie paznokci za pomocą odpowiednich tipsów aplikowanych na budującą  bazę do paznokci, na całość płytki paznokcia. 

Spory problem związany z metodą Soft Gel Tips…

Wraz z rosnącą popularnością metody „Soft Gel Tips”, pojawiły się pierwsze problemy z ich użytkowaniem. Tipsy przeznaczone do wykorzystania w tym systemie były zazwyczaj zbyt elastyczne, co powodowało wyginanie się ich przy braku nadbudowy produktami do stylizacji – co nie pomagało w poprawieniu tempa pracy, a o to przecież w tej metodzie chodzi.
Pracowaliśmy nad rozwiązaniem tego problemu tak długo, aż wreszcie powstały…

Gel-Xpress – rewolucyjne rozwiązanie od Naaily dla twojego komfortu pracy!

Cieszymy się, że możemy przedstawić nasz najnowszy produkt: Gel-Xpress – polimerowe tipsy typu „Soft Gel” do ekspresowego przedłużania paznokci!
Te rewolucyjne tipsy są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną długich, eleganckich paznokci w ekspresowym tempie.

Każdy tips został precyzyjnie wyprofilowany w strefie apexu, co zapewnia idealne dopasowanie i trwałość. Powierzchnia wewnętrzna jest matowa, co pomaga w optymalnym przyleganiu do naturalnej płytki paznokcia.

Nasze tipsy typu soft gel charakteryzują się ultracienką strefą skórek, nazywaną również linią włosa. Jest to unikalny element, który pozwala na doskonałe zespolenie z naturalnym paznokciem, co dodatkowo wzmacnia jego naturalny wygląd.

Zewnętrzna powierzchnia tipsa jest również matowa, co znacznie przyspiesza stylizację, ponieważ nie musisz już ich opracowywać. Co więcej, wolny brzeg tipsa ma grubość karty kredytowej, a krawędzie boczne są wzmocnione, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość i odporność na pękanie-jednocześnie zachowując odpowiednią elastyczność, lekkość i subtelność.
Nasze Gel-Xpress występują w 3 kształtach oraz 15 rozmiarach, dzięki czemu nie będziesz mieć większego problemu z dopasowaniem ich do różnych płytek paznokciowych.

Zobacz różnicę!

W naszej ofercie posiadamy totalnie elastyczne tipsy TOTAL FLEX – wykorzystywaliśmy je wcześniej do ekspresowych przedłużeń, jednak zawsze występowała tam konieczność nadbudowy – tipsy te stosowane samodzielnie są zbyt elastyczne, a robiąc nadbudowę żelem czy akrylożelem niestety nie skracamy zbytnio czasu pracy. Naszym zdaniem tak mocno elastycznych tipsów powinno używać się w klasycznych przedłużeniach, traktując je jako szkielet dalszej stylizacji.
Gel-Xpress sprawa ma się zupełnie inaczej!

Obejrzyjmy oba rodzaje tipsów z bliska:

Łatwość aplikacji gwarancją sukcesu!

Nasze polimerowe tipsy typu soft gel Naaily Gel-Xpress są doskonałym wyborem dla profesjonalistów, jak i osób dbających o paznokcie w domu. Są one łatwe w aplikacji, gwarantują długotrwały efekt i zapewniają wygląd profesjonalnie przedłużonych paznokci.

Zobacz, jak łatwo się je aplikuje!

Zaopatrz się w nasze innowacyjne polimerowe tipsy do ekspresowego przedłużania paznokci Naaily Gel-Xpress i ciesz się pięknymi, długimi paznokciami bez wysiłku!