Gęścioch: żel konstrukcyjny 💅🏻 15ml

Cudowny, gęsty żel, ale nie lepiący się jak miód. Poziomujący się perfekcyjnie, ale nie spływający po chwili pracy na skórki. W cudownych odcieniach. Do wszyskich rodzajów nadbudowy i przedłużeń. Nie rozprężający się. Trwały. Solidny. Po prostu idealny…

…brzmi jak sen? 😴 być może, ale taki właśnie jest nasz… 👇🏻

Gęścioch- żel konstrukcyjny.

Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych typów żeli – zarówno przez początkujących pasjonatów stylizacji paznokci, jak i profesjonalistów 🔥
Dzięki gęstej, samopoziomującej się, budyniowej konsystencji oraz wysokim stopniu tiksotropii (zdolności pamięci kształtu), praca nim to czysta przyjemność! Możesz nim nadbudować paznokcie naturalne, przedłużyć na tipsie, szablonie, przy użyciu dual form oraz stworzyć długie, awangardowe, paznokciowe konstrukcje!
To zdecydowanie żel „orkiestra” 😎

3 kroki – idealna przyczepność!

Czy wiesz, że  aby stylizacja była udana, musisz poprawnie przygotować płytkę paznokcia?

Oprócz usunięcia z powierzchni płytki naskórka oraz dokładnego jej zmatowienia, potrzebujesz „pomocników” – preparatów, dzięki którym uzyskasz nienaganną przyczepność produktów, którymi będziesz stylizować paznokcie.


Kompatybilny system produktowy –
dlaczego to takie ważne?

Najlepszym sposobem na udaną, trwałą stylizację jest dokładne zastosowanie się do wskazówek, jakich staramy się obszernie Ci udzielić w opisach naszych produktów.  Główny powód jest dość prozaiczny: nie możemy brać odpowiedzialności za kompatybilność innych produktów z naszym systemem, więc w razie nieoczekiwanej reakcji pomiędzy nimi, będzie nam bardzo trudno namierzyć problem i skutecznie Ci pomóc 🥺

Oczywiście zawsze podejmiemy taką próbę, możesz na nas liczyć, jednak nie możemy zagwarantować, że znajdziemy rozwiązanie potencjalnych kłopotów.

Wybierz swój ulubiony kolor

_____________________

Sposób użycia: Na uprzednio zmatowioną, odtłuszczoną i zdehydrowaną płytkę paznokcia, wetrzyj mikroskopijną ilość Wcierki i utwardź w lampie led/uv (48w, 365nm-405nm) przez 60s, a następnie wybuduj paznokieć wybranym kolorem Gęściocha i ponownie utwardź w lampie led/uv (48w, 365nm-405nm) przez 60s. ( w przypadku jednorazowo grubszej warstwy Gęściocha – koloru kryjącego, wydłuż czas utwardzania do 120s.)

Skład: Bis-HEMA Polyneopentyl Glycol Adipate/IPDI Copolymer, Bis-HEA Poly(1,4Butanediol)-9/IPDI Copolymer, Trimethylolpropane Trimethacrylate (TMPTMA), Bis-HEA Polyglycol Adipate/IPDI Copolymer, Hexanediol Dimetharcylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Silica Dimethyl Silylate, Diphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl)phosphine oxide, CI 77891, Cl 12490, Cl 77492, Cl 15880, CI 45190, CI 77266.

Pojemność: 15ml

Tylko do użytku profesjonalnego. Unikaj kontaktu ze skórą.