Start Up! Akademia

Start Up! Akademia od podstaw

Przeczytaj, a dowiesz się:

Czy zastanawiałaś się kiedyś, co możesz osiągnąć w 3 miesiące?

A co jeśli jesteś w stanie dokonać niemożliwego?

Jeżeli w Twojej głowie kiedykolwiek pojawiła się myśl, że chciałabyś profesjonalnie zająć się stylizacją paznokci, ale nie wiedziałaś od czego zacząć – jesteś we właściwym miejscu!

StartUp! Trzymiesięczna Akademia od podstaw Naaily jest przeznaczona dla osób początkujących, chcących w przyszłości pracować jako profesjonalny stylista paznokci.

Jest to kompleksowy program stworzony na bazie wieloletniego doświadczenia instruktorskiego Magdy Majkrzak, dzięki któremu jesteś w stanie w zaledwie 3 miesiące dokonać progresu, o jakim nawet nie śniłaś!

Dlaczego warto dołączyć do Akademii:

✅ zostaniesz od podstaw, kompleksowo przygotowana do samodzielnej pracy jako stylista paznokci już w 3 miesiące,

✅ zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, które możesz wykorzystać zaraz po zakończeniu udziału w Akademii,

✅  będziesz szkolić się pod okiem instruktora z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń stylistów paznokci,

✅  kameralna grupa gwarantuje maksimum uwagi instruktora,

✅  przejdziesz aż 11 szkoleń stacjonarnych,

✅ otrzymasz dostęp do aż do 9 szkoleń online,

✅ otrzymasz 20 certyfikatów do Twojego portfolio, poparte profesjonalną wiedzą i nowymi umiejętnościami, otwierającymi Ci drogę do sukcesu,

✅ atrakcyjne zniżki na profesjonalne kosmetyki i akcesoria

✅  jest to idealny początek rozwoju kariery zawodowej! 

Przyjedź na 5 kreatywnych zjazdów na malownicze Mazury!

Nasze szkolenia odbywają się w Piszu na Mazurach. Przygotowaliśmy dla Ciebie komfortowe warunki szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze w dedykowanej sali szkoleniowej. Każdemu uczestnikowi przypisane jest indywidualne stanowisko pracy wyposażone w wysokiej klasy profesjonalne urządzenia, akcesoria i produkty znanych marek.

Spójrz tylko, czego się nauczysz!!!

Pewnie interesuje Cię od kogo będziesz się uczyć?!

Szkolenia obywają się pod okiem Magdy Majkrzak – jednej z najlepszych i najbardziej kompetentnych instruktorek stylizacji paznokci w Polsce. Opracowany przez nią program Akademii powstał na bazie doświadczenia z ponad 12 letniej pracy z kursantami. Magda znakomicie przygotowuje do zawodu stylisty paznokci początkujących, jak również pomaga w doskonaleniu umiejętności tych bardziej doświadczonych. 

Zobacz karierę zawodową Magdy w liczbach.

Autorytet ekspercki Magdy jest doceniany w branży. Jest autorką licznych artykułów i wypowiedzi w prasie branżowej takiej jak PaznokcieNails Trendy czy Beauty Forum. Występowała w roli prelegentki na wielu pokazach, wykładach i kongresach. Jest zapraszana jako juror podczas najważniejszych konkursów stylizacji paznokci. Jest wielokrotnie nagradzaną laureatką różnych konkursów i medalistką mistrzostw Nail Design.

Zapewne ciekawi Cię jak wyglądają prace kursantek. Wybraliśmy kilka. Twoje prace również mogą się tam znaleźć!!!

Przeczytaj też opinie kursantów o szkoleniach prowadzonych przez Magdę!

Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje?! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę!

Wartość szkoleń stacjonarnych to 7000 zł. Uczestnicząc w StartUp! 3 miesięcznej Akademii Naaily zapłacisz za nie jedyne 4900 zł, co oznacza, że dostajesz od nas aż 30% rabatu! Dodatkowo w prezencie otrzymujesz nielimitowany dostęp do naszych bestsellerowych szkoleń online, których wartość wynosi ponad 400 zł. Zatem łącznie oszczędzasz 2500 zł!!!

Akademię możesz opłacić w wygodnych dla Ciebie sposób. Płatność za udział w Akademii możesz rozłożyć także na dogodne raty. Wystarczy, że jako metodę płatności wybierzesz P24NOW.

Dzięki za zainteresowanie naszą akademią Start Up! Uzupełnij i wyślij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zarezerwować dla Ciebie miejsce. Jeśli masz wątpliwości chętnie o nich porozmawiamy i je rozwiejemy. W razie potrzeby konsultant umówi cię na rozmowę z naszym instruktorem, Magdą. Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona.