TWOJA SAKRBONKA – program partnerski

Jak działa program partnerski?

Obejrzyj film i w 30 sekund dowiedz się jak polecać produkty w naszym programie partnerskim.

Czy to działa?

Zobacz co o programie partnerskim sądzi nasza stała klientka Paulina.

Poznaj też historię naszej klientki Eweliny.

Ewelina miała problem z brakiem kasy na zakup akcesoriów dla pasjonatów stylizacji paznokci, ale rozwiązała go za pomocą naszego Programu partnerskiego “Twoja skarbonka”.

O tym, że istnieje takie rozwiązanie jak program partnerski “Twoja skarbonka” dowiedziała się od swojej koleżanki Karoliny, która poleciła jej nasz zestaw pędzli dla początkujących. Pomyślała: “dlaczego nie, mają fajne produkty, szczególnie dla początkujących stylistek”. Widziała, że na grupie dla stylistek paznokci dziewczyny pytały o dobry pędzelek do akwareli. Długo się nie zastanawiając skopiowała link pod produktem i wstawiła go na grupie. Jakież było jej zdziwienie, gdy po 30 min na jej koncie partnerskim pojawiło się 5 kuponów o łącznej wartości 14 zł.

Oto co zyskała Ewelina angażując się w program partnerski “Twoja skarbonka”:
 ✅ możliwość uzyskania kuponu o wartości 10% każdego zakupu dokonanego przez osobę, której wysłała link z produktem,
 ✅ w ciągu 3 dni zebrała kupony warte prawie 150 zł, dzięki czemu zamówiła w sklepie Naaily zestaw kart treningowych i szkolenia za darmo,
 ✅ wciąż poleca produkty Naaily i już prawie uzbierała kupony, aby zamówić za darmo wymarzoną frezarkę
.

Jeśli masz pytania dotyczące programu partnerskiego “Twoja skarbonka” napisz do nas na kontakt@naaily.com. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.