DZIĘKI TEMU SZKOLENIU:

✅Nauczysz się malowania przepięknych, ekspresowych zdobień, które do tej pory były dla Ciebie „czarną magią”

✅Zrobisz krok do przodu w rozwoju swoich umiejętności, niezależnie czy tylko pasjonujesz się stylizacją paznokci, czy też jest to twoja praca. Owocem rozwoju jest sukces!

Uwierzysz w siebie i swoje możliwości

Wzbudzisz podziw i uznanie, proponując klientkom zdobienia malowane dotąd nieznaną metodą nail art

Podniesiesz prestiż swoich kont w mediach społecznościowych, wstawiając zdjęcia stylizacji z nietuzinkowymi, akwarelowymi zdobieniami, jakich dotąd nie znał świat paznokci!

CZYM JEST AQUASTROKE

AquaStroke jest to moja autorska, innowacyjna metoda posługiwania się farbą akwarelową

Choć powierzchownie wydawać by się mogło, że jest podobna do popularnego One Stroke, pod względem technicznym są to zupełnie inne metody zdobień.

Skąd pomysł na tę technikę? AquaStroke powstał dzięki najwspanialszej miksturze świata: pasji, przyjaźni i kreatywnemu wykorzystaniu znanych wcześniej metod malowania.
Ja wymyśliłam technikę, a moja przyjaciółka nadała jej tę wdzięczną nazwę: AquaStroke.

Jak mogę w 3 sformułowaniach opisać tę metodę?… ekspresowa, obłędnie piękna i łatwiejsza niż myślisz!

Ze względu na to, że jestem autorką tej metody- TAKIEGO SZKOLENIA ONLINE jak to, NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE INDZIEJ!

WASZA REAKCJA vs RZECZYWISTOŚĆ

Zaraz po publikacji pierwszego tutorialu AquaStroke w mediach społecznościowych, spłynęło na temat tej metody mnóstwo komentarzy. Pisałyście w nich, że przedstawione na nim zdobienie skradło Wasze serca, ale równocześnie wiele z Was wątpiło w swoje możliwości pisząc: „nie dałabym rady”, „akwarela to dla mnie czarna magia”…
Pytanie w poście informującym o tutorialu dotyczyło jednak czasu, w jakim według Was można to zdobienie namalować. I tutaj SZOK- zdobienie to można wykonać w około minutę!
Wniosek więc jest jeden… TO NIE MOŻE BYĆ TRUDNE, prawda?

PRZEKONAJ SIĘ, JAK WIELE POTRAFISZ!

Szkolenie Naaily AquaStroke jest maksymalnie dopakowane merytoryczną wiedzą – jeśli spodziewasz się kompilacji tutoriali bez słowa wyjaśnień, JESTEŚ W BŁĘDZIE!

VOD AquaStroke składa się z 15 lekcji, które przeprowadzą Cię przez tę metodę od podstaw.
Dzięki mojemu doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń i wsłuchiwaniu się w potrzeby moich uczniów, szkolenie online Aquastroke zostało skonstruowane przeze mnie tak, by nawet OSOBA POCZĄTKUJĄCA w temacie akwareli mogła bez problemu się tej metody nauczyć.

Jeśli nadal nie masz pewności, czy to szkolenie jest dla Ciebie, sprawdź opinie zadowolonych klientek poniżej (więcej opinii znajdziesz tutaj https://naaily.com/produkt/szkolenie-online-aquastroke/ w zakładce OPINIE)

CZEGO DOKŁADNIE SIĘ NAUCZYSZ?

Poniżej znajdziesz spis lekcji z opisami, jakie znajdziesz w szkoleniu VOD Naaily Aquastroke:

Lekcja 1 : Lista zakupów
Z tej lekcji dowiesz się, czego potrzebujesz do malowania techniką AquaStroke

Lekcja 2: Przygotowania czas zacząć!
Zanim zabierzesz się do malowania, koniecznie obejrzyj tę lekcję:
– dowiesz się, czym charakteryzuje się farba akwarelowa,
– wyjaśnię ci, jak przygotować farby do pracy
– zaprezentuję Ci pędzle, jakich użyję do malowania Aquastroke
– pokażę Ci, jak uzyskać prawidłową powierzchnię roboczą do AquaStroke

Lekcja 3: Akwarelowe detale- linie
Podczas tej tej lekcji:
– zademonstruję Ci, jak przygotować pędzel oraz jak uzyskać odpowiednią konsystencję farby do malowania detali
– poznasz sekret uzyskania cienkiej i grubej linii akwarelą- dowiesz się, jak jednym ruchem pędzla namalować łezkę/listek
– zaproponuję Ci doskonałe ćwiczenie, dzięki któremu Twoje linie mogą być idealne!

Lekcja 4: Pierwsze kroki
Żeby nauczyć się posługiwać nową techniką nail art jaką jest AquaStroke, musisz dobrze zapoznać się z elementami, z jakich technika ta się składa:
– zaprezentuję ci jak prawidłowo nabierać farbę na pędzel przeznaczony do malowania płatków, aby jednym ruchem uzyskać przepiękne, idealne cieniowanie
– zobaczysz jak malować podstawowe elementy malowania techniką AquaStroke
– do każdego elementu zaproponuję Ci ćwiczenia,  dzięki którym będziesz mieć możliwość tworzyć w dalszej części szkolenia zachwycające, ekspresowe zdobienia!


Lekcja 5-15: Zdobienia
Każde zdobienie jest przedstawione w osobnej lekcji. Są one nie tylko wizualnie zaprezentowane, ale również dokładnie objaśnione- dzięki czemu możesz nie tylko patrzeć jak je maluję… możesz zrozumieć jak zostały wykonane!

LIMITOWANY DOSTĘP? NIE TUTAJ!

Do szkolenia online AquaStroke otrzymujesz stały, nielimitowany dostęp!
W praktyce oznacza to, że możesz ćwiczyć kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz – bez ograniczeń.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO..

Do każdego zamówienia otrzymujesz ode mnie rewelacyjną KARTĘ TRENINGOWĄ WARTĄ 19,90 ZŁ CAŁKOWICIE ZA DARMO. Karta jest nieodłącznym narzędziem służącym do rozwijania umiejętności z dziedziny zdobienia paznokci. Została ona zaprojektowana zarówno dla osób uczących się malowania ornamentów i pracy z kolorem, jak i dla instruktorów stylizacji paznokci jako doskonała pomoc dydaktyczna podczas szkoleń. Więcej informacji o tym, jak karta pomoże Tobie w rozwijaniu umiejętności zdobienia paznokci znajdziesz tutaj ? https://naaily.com/produkt/karta-treningowa-by-magdalena-majkrzak/

Dodatkowo po odrobieniu wszystkich lekcji ze szkolenia Aquastroke otrzymujesz ode mnie CERTYFIKAT uczestnictwa w formacie PDF. Jest on moim zdaniem nieodłącznym elementem szkolenia i przede wszystkim: JEST BEZPŁATNY.

Zdobywaj wiedzę, trenuj, bądź naailyepsza!
 Ja Ci w tym pomogę.

O instruktorze

Magdalena

?? Założycielka Naaily ❤️ ?? Instruktor stylizacji paznokci od 2010r. ? ?? Juror i medalistka mistrzostw stylizacji ? ?? Autorka artykułów w prasie branżowej ? ?? Prelegentka / wykładowca na kongresach branżowych i pokazach ??

22 Kursy

Nie jesteś zapisany

Kurs zawiera

  • Lekcje: 16
  • Certyfikat