Sale szkolenia VOD

Witaj w świecie niezliczonych inspiracji i solidnej dawki wiedzy!

Znajdziesz tu szkolenia w formie VOD oraz dostęp do retransmisji szkoleń na żywo, z których skorzystało już ponad 1300 stylistek paznokci. Liczba ta rośnie z dnia na dzień, dołącz i nie zostawaj w tyle! Dzięki szkoleniom zrealizujesz swój cel:

✅ nauczysz się nowych wzorów do wykorzystania w swoim salonie,

✅ za każde szkolenie otrzymujesz certyfikat, potwierdzający Twoje kompetencje,

✅ dowiesz się jak w prosty i szybki sposób wykonać olśniewające zdobienia,

✅ poznasz tajniki wykonania przyciągających uwagę wzorów,

✅ zrozumiesz jak unikać najczęściej popełnianych błędów,

✅ wykonywać będziesz zapierające dech, niezwykłe i czarujące małe dzieła sztuki na paznokciach,

✅ otrzymasz bezterminowy dostęp do zakupionych szkoleń na naszej nowoczesnej platformie, dzięki czemu możesz uczyć się gdzie i kiedy chcesz.

Co to jest szkolenie VOD?

Szkolenie VOD to materiał video w rozdzielczości fullHD (wysoka jakość ?) dostępny internetowo, na platformie e-learningowej Naaily. Materiał udostępniony jest jako nagranie, które możesz odtwarzać na swoim smartfonie, tablecie czy komputerze, możesz je zatrzymywać, cofać, przewijać w dowolnej chwili. Materiał szkoleniowy jest dostępny natychmiast po opłaceniu (wyjątkiem jest wybór formy płatności przelewem tradycyjnym- w tym przypadku dostęp otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty, około 1-2dni robocze).

Pewnie zastanawiasz się kto będzie Cię szkolić!

Szkolenia przygotowała i nagrała dla Ciebie Magda Majkrzak – jedna z najlepszych i najbardziej kompetentnych instruktorek stylizacji paznokci w Polsce. Przygotowane przez nią materiały szkoleniowe powstały na bazie doświadczenia z ponad 12 letniej pracy z kursantami. Magda znakomicie przygotowuje do zawodu stylisty paznokci początkujących, jak również pomaga w doskonaleniu umiejętności tych bardziej doświadczonych. 

Autorytet ekspercki Magdy jest doceniany w branży. Jest autorką licznych artykułów i wypowiedzi w prasie branżowej takiej jak PaznokcieNails Trendy czy Beauty Forum. Występowała w roli prelegentki na wielu pokazach, wykładach i kongresach. Jest zapraszana jako juror podczas najważniejszych konkursów stylizacji paznokci. Jest wielokrotnie nagradzaną laureatką różnych konkursów i medalistką mistrzostw Nail Design.

Opinie naszych kursantów!

Wiedza przekazywana w szkoleniach jest naprawdę wartościowa i przekazywana w przystępny sposób, tak abyś już po szkoleniu mogła tworzyć piękne i nietuzinkowe zdobienia. Przeczytaj opinie kursantów o szkoleniach prowadzonych przez Magdę!

Za dostęp do szkoleń na naszej platformie VOD możesz zapłacić w wygodny dla Ciebie sposób. Płatność możesz rozłożyć także na dogodne raty. Wystarczy, że jako metodę płatności wybierzesz P24NOW. Po wybraniu opcji Przelewy24, BLIK, PayPal, P24NOW, natychmiast otrzymujesz bezterminowy dostęp do szkolenia.

Oferta szkoleń online